Daima Doğru Parçalar, Doğru Yerde, Doğru Zamanda - LAYHER


BAŞARI HİKÂYELERİ – FİKİRLER. ÇÖZÜMLER. OLANAKLAR.

Genel Bakış


Daima Doğru Parçalar, Doğru Yerde, Doğru Zamanda

Temel unsurlar, bir kâğıt fabrikasında bir kazanın tavanının ve sıcak yüzünün yenilenmesi için yaklaşık 40 metre bir yükseklikte 80 m2'lik taban alanı ve güvenli bir çalışma platformuydu. Bu, deneyimli iskeleciler ve Layher Allround İskele için sorun değildir. Ancak, işçiler ve malzemelerin içeriye girebilmeleri için tek imkânın, yalnızca 50 santimetre çapındaki kontrol deliklerinin olması, proje tamamlanırken kapsamlı bir planlamayı gerektiriyordu. En son bileşene kadar planlanan profesyonel planlama yazılımı ve malzeme lojistiği sayesinde, iskele son derece etkili bir biçimde kurulmuştur.

Zorlu görev, doğru parçaların zamanında kazanda mevcut olmasını ve böylece iskelelerin ekonomik olarak çalışabilmeleri ve son teslim tarihlerine uyabilmelerini sağlamaktı. Allround İskele malzemelerinin dar açıklıklardan geçmesi gerekiyordu - dikme için dikme, yatay eleman için yatay eleman, platform için platform. Allround İskele Lightweight bileşenlerinin kullanımının diğer ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha az ağırlığa sahip olmasının neden bu kadar yararlı olduğunun tek nedeni bu değildi: onlar aynı zamanda, güvenli Layher merdiven kulesinin çok daha etkili bir şekilde kurulmasını sağladılar. Silonun üst ucundaki özellikle dar alanlar bile, standart bileşenler ve az sayıda aksesuar kullanılarak güvenli ve hızlı bir şekilde iskele kurabildi. Layher’in müşterileri, Layher Allround İskele kullanarak herhangi bir sorun olmadan iskele kurulabildiğinin farkına vardılar.

Hızlı, güvenli ve ekonomik - Layher’in sistem çözümleri

Dünyanın her yerinde büyük endüstriyel tesisler ilk kez inşa edildiğinde veya bakım çalışması yapıldığında, güvenlik bugünlerde verimlilikten daha önemli bir rol oynar. Layher’in Entegre Sistemi sayesinde, bu dengeleme hareketi hem iskelecilerden hem de sanayi kuruluşundan her gün yararlanılarak herhangi bir sorun olmadan çözülebilir. Bu örnekteki gibi normal bir şekilde erişilemez veya erişimi zor yerlerde güvenli işler üretebilmek, birçok zorluktan sadece biridir. Layher’in çok yönlü Allround İskelesi ve birçok uygulamaya yönelik aksesuarlar, tüm sektörlerdeki kullanıcıların zor durumlarda dahi kolay, güvenli ve uygun maliyetli çözümler bulabileceği anlamına gelir. Tüm Layher malzemelerinin gereken tüm sertifika ve izinlerle birlikte standart olarak düzenlenmiş olması gerçeği, kullanımlarını daha da kolaylaştırır.

Temel farklılığı olan sistem

Layher’deki uzmanlar, şirket kurulduğundan beri sürekli olarak, çok sayıda kapsamlı uygulama deneyimine dayanan iskele çözümlerini geliştirmeye devam etmiştirler. Büyük ölçüde farklılaşan gereksinimleri ile dünyanın her yerinde her türlü endüstri için sayısız proje, bu uzmanların Layher iskelesini daha etkili ve hatta daha güvenli yapan uygulamaya yönelik aksesuarlar ve çözümler geliştirdikleri temeldir. Bu entegre yaklaşım, kullanıcıların çok küçük bir bileşen yelpazesi ile tüm ihtiyaçlar için uygun çözümleri planlamasına ve oluşturmasına olanak sağlar. Tüm yeni bileşenlerin standart sistem ölçüleri ve ilgili izinler sayesinde önceki nesillere göre % 100 değiştirilebilir olması Layher için önemli bir husustur ve müşterilerilerine maksimum değer ve yatırım güvenliğini garanti eder.

KULLANILAN İSKELELER: