Yenilik ve Gelişim - LAYHER


 

70 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR LAYHER, YENİLİKÇİ İSKELE SİSTEMLERİNDE DÜNYA MARKASI

Layher Şimşek İskele Sistemi 1965 yılında iskele sistemlerinde devrim yaratmış ve Layher Allround İskele Sistemi 1974 yılından beri dünya pazarında çığır açan modüler sistem olarak öne çıkmıştır. Layher markası; kalitesi, güvenliği ve karlılığı ile dünya çapında tanınmaktadır. Önceliğimiz müşterilerimizin daima başarılı olmasıdır - bu nedenle iskele sistemlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

DAHA YÜKSEK PERFORMANS. DAHA FAZLA OLANAK. DAHA FAZLA DEĞER.

Tüm yeniliklerimiz, yatırımınızı güvenli kılmak adına mevcut iskele sistemleri ile uyumludur ve tamamen onlara entegredir. Örneğin dördüncü nesil Layher Allround Lightweight İskele Sistemi, kombinasyon onayına sahiptir ve dolayısıyla tüm önceki sürümlerle birlikte kullanımı mümkündür.

ÜRÜNLERİMİZ, ÇABA HARCAYARAK EDİNİLEN DENEYİMİN SONUCUDUR VE PRATİK FAYDA SAĞLAMAK ÜZERE TASARLANIRLAR.

Günlük çalışmalarda kullanımı, tüm geliştirme sürecini belirler. İlk aşamada mühendislerimiz mevcut standartları ve hesaplama yöntemlerini dikkate alarak bir tasarım oluştururlar. Bir sonraki aşama, kendi kurum-içi test teçhizatımız kullanılarak, seçilmiş müşteri şantiyelerinde teste tabi tutulan prototipler inşa etmektir - ancak değerlerini kanıtladıkları zaman prototipler üretime sokulur.

YAPILAN YENİLİKLER, MÜŞTERİLERİN LAYHER’E DAHA FAZLA GÜVEN DUYMASININ TEMELİNİ OLUŞTURUR.

Layher iskele sistem ürünleri, yürürlükteki tüm standartlara uygun, birbiriyle tam uyumlu ve dayanıklı ürünlerdir. Geliştirme çalışmalarımızın amacı, her zaman yeni ürünlerin entegrasyonu ve iskele sistemlerinin montaj ve demontajında güvenliğinin artırılmasıdır. Ayrıca yeni ürünlerle yeni pazarlar da yaratmaktayız.

Size memnuniyetle yardımcı olabiliriz