Müşteri Merkezi - LAYHER


FAALİYETLERİMİZİN ODAĞINDA HER ZAMAN MÜŞTERİLERİMİZ VARDIR. DÜNYANIN HER YERİNDE, SİZLER İÇİN EĞİTİM KURSLARI, UYGULAMALI SEMİNERLER VE ATÖLYELER DÜZENLİYORUZ.

DAHA FAZLA OLANAKLI MÜŞTERİ MERKEZİ - BİR ÇATININ ALTINDAKİ HERŞEY:

DAHA FAZLA OLANAKLI MÜŞTERİ MERKEZİ - BİR ÇATININ ALTINDAKİ HERŞEY:

  • 10 ila 200 kişilik gruplar için seminer odaları. Son teknolojiyi kullanarak birçok dilde eğitim imkanı
  • Size çok çeşitli Layher ürünlerini sunduğumuz 1,200 m² büyük sergi salonu.
  • Layher ürünlerinin verimliliğini ve ekonomisini optimum bir ortamda deneyimleyebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz aydınlık ve geniş bir eğitim salonu.
  • Konuklarımıza çok yönlü ve taze bir mutfak sunduğumuz misafirperver Layher kantini.
  • Tüm “çalışma alanı” ve evimiz Zabergäu manzaralı çatı terası.
DAHA FAZLA TEKNİK BİLGİ – TEKNİK SEMİNERLER

DAHA FAZLA TEKNİK BİLGİ – TEKNİK SEMİNERLER

Son birkaç yıl içinde, iskele sektörü hakkındaki genel algı pozitif olmakla birlikte bugün odak noktası, şantiye verimliliği ve her şeyden önemlisi çalışma güvenliğiyle ilgilidir. Yenilikte lider olarak Layher, yüksek kaliteli ve ekonomik ürünlerini sürekli olarak geliştirmesiyle tanınır. Şirket aynı zamanda standartlardaki ve kanunlardaki değişikliklere uyum sağlar – ve iskele sistemlerinin montajı ve kullanımı, merdivenler ve hareketli iskelelerin öne çıkması Layher’in uzman kimliğindendir.

Teknik seminerlerin amacı, yetmiş yıllık tecrübeden edindiğimiz bilgileri müşterilerimize aktarmaktır. Layher, bizimle birlikte en üst düzeye çıkmanızı sağlamak için her şeyden önce güvenli bir şekilde tüm hedef kitleler ve gereklilikler için özelleştirilmiş seminer programını daha da fazla genişletmiştir.

DAHA FAZLA BELİRGİNLİK – BİR FUARDAKİ TÜM ÜRÜNLER

DAHA FAZLA BELİRGİNLİK – BİR FUARDAKİ TÜM ÜRÜNLER

1,200m²'den daha fazla bir zemin alanıyla sergi salonumuz, önemli bir merkezdir. Sergi salonundan Layher ürün yelpazesinin etkileyici görüntüsü sizin için açılır ve bir Layher merdiven sistemi sizi Seminer alanı seviyesine kadar çıkarır.

Allround İskele’den Şimşek İskele’ye. Taşıyıcıdan Merdivenlere ve Hareketli İskelelere. Koruma Sistemlerinden Sahne Sistemlerine. Zaten bildiğiniz tüm Layher ürünlerini ve sergi salonu hakkında öğrenmek istediklerinizi burada bulacaksınız.

DAHA FAZLA UYGULAMA – UYGULAMALI SEMİNERLER

DAHA FAZLA UYGULAMA – UYGULAMALI SEMİNERLER

Eğitim salonumuz, seminer ve eğitim kurslarımız için önemli bir tamamlayıcıdır. Burası, teori ve uygulamanın birleştiği alandır. Salonumuz size her türlü sistemimizi kurma ve sökme fırsatını sunmaktadır. Verimli zemin alanı ve 10 metre tavan yüksekliği, dört kata kadar büyük iskele yapılarının yanı sıra askıda tutulan iskele yapılarının montajına bile izin verir. Montaj çalışması, büyük bir sunum ekranında doğrudan izlenebilir ve sonra tartışılabilir.