Layher Lightweight - LAYHER


 

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN BAŞARISIDIR

Layher AR-GE mühendisleri iskele sistemlerini daha ekonomik ve güvenli hale getirmek için sürekli yeni gelişmeler üzerinde çalışıyorlar. Buradaki odak noktamız, ağırlık, şekil ve bileşen sayısı gibi montaj performansı için etkili faktörler üzerinedir. Bunu başarmak için sürekli yeni malzemeler ve üretim süreçlerini araştırıyoruz. Materyal stoklarının kullanımı da önemli bir ekonomik faktör olduğundan sadece birkaç ek bileşen bile müşterilerimize yeni iş alanları sağlamaktadır. Tek tip sistem boyutları ve uygun kombinasyonlar sayesinde tüm yeniliklerimiz, önceki ürün gruplarımız da dâhil olmak üzere, Layher ürün portföyünün mevcut bileşenleri ile değiştirilebilir olacak şekilde tasarlanır. Bu durum, müşterilerimize yatırımlarında güven sağlar. Entegre sistemimizin önemli özelliklerinden bir tanesi de budur.

SONUÇ: LAYHER LIGHTWEIGHT – İSKELEDE YENİ BOYUT

İskele hizmet maliyetlerinin % 80'ini montaj, demontaj ve nakliye oluşturur. Çalışmalar, bileşen ağırlığını azaltarak müşterilerimizin montaj ve demontaj performanslarını önemli ölçüde artırabileceklerini ve nakliye kapasitelerini daha etkili bir şekilde kullanabileceklerini açıkça göstermiştir. Bu durum, yeni Layher Lightweight felsefesini öne çıkarır. Yüksek mukavemetli çelik kaliteleri, yeni üretim süreçleri ve tasarım iyileştirmeleri sayesinde Şimşek İskele ve Allround İskele sistemlerinin temel bileşenlerinin yüksek yük kapasitelerini düşürmeden ağırlıklarını en aza indirmeyi başardık. Montaj hızı % 10'a kadar ve taşıma kapasitesi de % 12'ye kadar artırılabilir. Entegre sistemimizin önemli bir özelliği olarak, hafif ürünler önceki ürün sürümlerimizle birleştirilebilir.

 

TIR YÜKLEMESİNDE BELİRLEYİCİ OLAN İZİN VERİLEN AZAMİ YÜK KAPASİTESİDİR. BİLEŞENLERİMİZİN DAHA DÜŞÜK AĞIRLIKLARI SAYESİNDE TIR YÜKLEME KAPASİTESİ %12 ORANINDA ARTMAKTADIR

 

LIGHTWEIGHT BİLEŞENLER, LW BANDROLLÜ PARLAK KIRMIZI ETİKET VE LAYHER LIGHTWEIGHT DAMGASI İLE TESPİT EDİLEBİLİR.

 

Size memnuniyetle yardımcı olabiliriz