Üretim ve Kalite - LAYHER


MADE IN GERMANY – MADE BY LAYHER

MADE IN GERMANY – MADE BY LAYHER

Eibensbach'taki yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş merkezimiz, üretim ve depolama için 110.000 m² kapalı alan olmak üzere yaklaşık 250.000 m² alana sahiptir. AR-GE, lojistik ve yönetim tek bir merkezdedir ve kısa sürede teslim ve kalite kontrollü üretim dahil olmak üzere müşterilerimize fayda sağlayacak bir sinerji oluşturur. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve gereksinimlerine göre, üretim süreçleri kısa sürede yeniden tasarlanabiir.

GELECEĞE HAZIRIZ!

GELECEĞE HAZIRIZ!

2009 yılında Layher, şirketin Eibensbach merkezinden kısa mesafe uzaklıktaki ikinci bir üretim tesisi ile üretim alanını genişletmiştir. Güglingen'deki ikinci tesis, 32.000 m² üretim ve depolama ile toplam 68.000 m² alana sahiptir. Tüm alüminyum ve ahşap bileşenler bu tesiste üretilmektedir.

LAYHER SORUMLULUK ALIR

MAKSİMUM ÜRETİM HASSASİYETİ

MAKSİMUM ÜRETİM HASSASİYETİ

Layher, yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş üretimi geliştirmek adına yatırım yapmaya devam ediyor. Bu sayede, hem Almanya’da rekabetçi üretim yapabilmemize olanak sağlarken hem de ürünlerimizin yüksek kalitesinin sürdürülebilirliğini garantiye almaktayız.

MODERN SICAK DALDIRMA GALVANİZ TESİSİ

MODERN SICAK DALDIRMA GALVANİZ TESİSİ

Tam otomatik ve çok modern iki galvaniz tesisi, 170.000 ton / yıl kapasiteye sahiptir. Tesislerimizin DASt Direktifi 022 normuna uygunluk sertifikası vardır ve güncel çevre yönetmelikleri ve gereksinimlerini karşılamaktayız.

HER YIL YAKLAŞIK 27,000 KİLOMETRE ÇELİK BORU İŞLİYORUZ

HER YIL YAKLAŞIK 27,000 KİLOMETRE ÇELİK BORU İŞLİYORUZ

Ürettiğimiz boruların her bir metresi için müşterilerimizin güvende olmasının sorumluluğunu alıyoruz. İşte bu nedenle, Layher'in temel görevlerinden biri kalite yönetimidir. Ürünlerimiz, güncel güvenlik standartlarına uygundur ve DIN / ISO sertifikasına, Alman TÜV onayına ve mükemmel kaliteyi temsil eden birçok Alman ve uluslararası etikete sahiptir. 1994 yılından beri DIN EN ISO 9001 sertifikalıyız.

ÖDÜN VERİLMEYEN KALİTE

ÖDÜN VERİLMEYEN KALİTE

Tedarikçilerimiz de sertifikalı olmasına rağmen, kalite tutkumuz daima her bir üretim alanında söz konusudur. Kendi temel süreçlerimizi bilinçli olarak tam kapsamlı bir şekilde kontrol altında tutuyoruz. Aynı zamanda insan gücüne de inanıyoruz; bu nedenle yılların tecrübesine sahip çalışanlarımıza güveniyor ve onlar için sürekli beceri gelişim programları hazırlıyoruz.

İŞTE BU YÜZDEN ORİJİNAL ÜRÜNLERLE ÇALIŞTIĞINIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ

İŞTE BU YÜZDEN ORİJİNAL ÜRÜNLERLE ÇALIŞTIĞINIZDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ

Kalite yönetimi sadece üretimin her aşamasında yapılan titiz kontroller değildir: tüm parçaların doğru işaretlenmesi ve kapsamlı dökümantasyonu da önemlidir. Üretimi tamamlanan her bir Layher bileşeni, üretiminde kullanılan makine tarafından üretim tarihi ve çeşitli üretim parametreleri hakkında bilgilerle işaretlenir.

Size memnuniyetle yardımcı olabiliriz