Menü

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tabi ki öncelikle üretim kalitesi, kullanılan malzeme kalitesi ve 70 yıllık tecrübe. Layher tam 70 yıldır Almanya’daki fabrikasında sadece iskele üretimine odaklanmış, engin bir malzeme, üretim ve kalite tecrübesine sahip bir markadır. Tüm iskele parçaları Layher tarafından zekice dizayn edilmiş, detaylı üretim prosesleri ve kalite kontrollerinden geçirilmiştir. Layher sadece, iskele üretimine uygun optimal dayanımda özel alaşımlı hassas çelik malzemeler kullanır. Tüm malzemelerini 60-80µm kalınlıkta sıcak tip daldırma galvanizle kaplar ve belirtilen galvaniz kalınlığını tüm çelik üretim malzemelerinde garanti eder. Layher ISO 9001-2008 toplam kalite sertifikasına sahip olup, uluslararası ve lokal ülke regülasyonlarına uygun sertifikalı üretim yapar. Layher’in üretim sertifikaları tüm dünyada geçerliliği onaylanmış akredite denetim kuruluşlarından alınmış sertifikalardır. Bir çok iskele üreticisinin sadece belirli parçalar için yurt içi ve yurt dışından almış oldukları test raporlarının üretim sertifikası olmadığını, üretim sertifikasının üretimin kalitesinin garantisinin teminatı olduğunu hatırlatmak isteriz. Layher tüm piyasaya sunduğu ürünlerle müşterilerine güvenliği, güvenilirliği, uzun ömürlülüğü ve pazarda en yüksek katma değerli ürünü kullanmayı garanti eder. Son olarak, Layher üretim kalitesinden ödün vermek adına uzak doğu ülkeleri yada farklı tesislerde asla üretim yapmaz, kurulduğu 1945 yılından beri sadece Almanya’da ve sadece kendisine ait olan fabrikalarda ödünsüz kalite anlayışıyla üretim yapar.

Layher uzun yıllara dayanan endüstriyel ve inşaat sektörlerindeki saha tecrübeleriyle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada, 5 kıtada uzman mühendisleri ile müşterilerine ; Yerinde keşif, mühendislik çözümleri, projelendirme hizmetlerini eksiksiz olarak sunar. Bununla birlikte satın alınan ürünle ilgili tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini gerek müşteri şantiyesinde gerekse İstanbul-Tuzla Genel Müdürlük adresinde eksiksiz olarak sağlar. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0216 593 41 00 numaralı telefondan şirket merkezimizle iritibata geçebilirsiniz.

Tüm Layher ürünleri, sadece Layher’in Almanya fabrikalarında geliştirilir ve üretilir. Ayrıca Layher araştırma ve geliştirme çalışmalarına rakiplerinden çok daha fazla bütçeler ayırarak, sadece sertifikalı ürünler ve işinin uzmanı, sertifikalı çalışanlarıyla üretim yapar.

Tabi ki. Layher’in sahne, gösteri, tribün sistemleri, mobil iskeleleri gibi özel çözüm ürünleri olmakla birlikte, bu tip tüm projeleri gerçekleştirebilecek iki ana ürünü bulunmaktadır ; 1. Allround (flanşlı) ; Fonksiyonel, esnek ve modüler yapısıyla tüm endüstrüyel projeler için, etkili, hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Bu özellikleriyle ; endüstriyel tesisler, kimya fabrikaları, enerji santralları, rafineriler, limanlar, gemicilik, havacılık sanayi, stadyum, otoban köprü çalışmaları gibi tüm karmaşık çalışmalarda modüler sistem yapısıyla konvansiyonel iskele sistemlerinin sunamadığı bir çok çözümü çok hızlı ve ekonomik çözümlerle sunar. 2. Şimşek ; Fonksiyonel çerçeve yapsıyla tüm karmaşık inşaat yapı işlerinde cephe çalışmaları için etkili, hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Basit ve karmaşık olmayan parçalarıyla seri ve güvenli çözümler üretir. İnşaat cephe çalışmaları için özel dizayn edilmiş optimum ölçü toleranslarıyla en ekonomik çözümleri üretir.

Layher Türkiye gerek İstanbul-Tuzla’daki Türkiye ana deposundaki geniş stok kapasitesiyle gerekse Layher Almanya fabrikasındaki çok geniş stok yapısıyla müşterilerine rakiplerinden çok daha kısa sürelerde müşterilerine malzeme temini sağlar. Ayrıca kısa sürede açılacak olan İzmir ve Ankara bölge depolarıyla tüm coğrafi lokasyonlardaki müşterilere malzeme temin süresini daha da kısaltacağını şimdiden garanti eder.

Layher’in profesyonel önceliği sadece Layher ürünleri kullanan yada kullanacak olan iskele montörü partnerler yaratmak, partnerlerini geliştirerek müşterilerine bu şekilde kiralama opsiyonları da sunmaktır. Bu kapsamda özellikle büyük ve en az 6 ay süreli inşaat projelerine Layher – Türkiye olarak kiralama, satın alma opsiyonlu kiralama seçenekleri sunabildiği gibi, iLayher ürünleri kullanan iskele montörü partnerleri vasıtasıyla daha kısa süreli ve daha düşük hacimli projeler için de kiralama yada kurulum-söküm-kiralama opsiyonlarını da dolaylı yoldan sunabilmektedir.

Tabi ki. Tüm Layher ürünlerinin ayrı ayrı kaynak, flanş ve diğer iskele elemanları bazında izin verilen taşıma kapasiteleri teknik kataloglarda belirtilmiştir. Detaylı bilgi almak için 0216 593 41 00 numaralı Genel Müdürlük danışma telefonumuzdan bilgi alabilirisiniz.

Web sitemizde yer alan zengin içerik dışında güncel yasal mevzuatlar hakkında aşağıdaki kaynaktan da detaylı ve güncel bilgi edinebilirsiniz ; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı / İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü web sitesi ; Güvenli İskele Projesi bilgilendirme sitesi www.gip.gov.tr

Tüm iletişim bilgilerimiz web sitemizin ana sayfasının sağ üstünde bulunan İletişim sekmesinin altındadır. Ayrıca soru yada teklif talepleriniz için info@layher.com.tr adresine de e-mail yollarak bize ulaşabilirisiniz.

LAYHER ALMANYA
Wilhelm Layher GmbH & Co. KG
Adres:Gerüste Tribünen Leitern
Ochsenbacher Straße 56
D-74363 Güglingen-Eibensbach

Telefon: +49 (0) 71 35 / 70 - 0
Fax: +49 (0) 71 35 / 70 - 265
Email:export@layher.com
Web:www.layher.com
LAYHER TÜRKİYE-MERKEZ OFİS / DAĞITIM MERKEZİ
Layher İskele Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres:İstanbul Tuzla Organize
Sanayi Bölgesi (İTOSB)
9. Cadde No:20,
34959 Tepeören-Tuzla/İstanbul

Tel : +90 (0216) 593 41 00 (pbx)
Fax : +90 (0216) 593 41 02
Gsm : +90 541 799 30 03
Email:info@layher.com.tr
Web:www.layher.com.tr
ANKARA ŞUBE
Dağıtım merkezimiz yakın zamanda açılacaktır.
Gsm:+90 545 549 11 71
Email:bulent.kocaoz@layher.com
İZMİR ŞUBE / DAĞITIM MERKEZİ
Adres:10006 Cad. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:51/6 AOSB
Çiğli - İzmir / Türkiye
Tel : +90 (0232) 325 00 66(pbx)
Fax : +90 (0232) 325 00 67
Gsm : +90 545 549 11 66
Email:koray.kaygi@layher.com