Petkim'de iskele hizmeti BERK İSKELE'den; iskeleler ise LAYHER'den soruluyor…
 
Petkim Petrokimya Holding A.Ş. 50 yılı aşan deneyimi ve tecrübesiyle petrokimyasal ürün yelpazesiyle sanayimizin vazgeçilmez bir hammadde üreticisi durumundadır.

21 tesisi ile kesintisiz üretim yapan, Aliağa Yarım Adası’nda dev bir kompleks olan Petkim, yıllık 3,6 milyon ton üretim kapasitesiyle başta inşaat, tarım, otomotiv, elektrik, elektronik, ambalaj, tekstil sektörleri olmak üzere birçok sektöre hammadde sağlamakta ve sayısız alt sanayiye hayat vermektedir.

Profesyonel iskele kurulum hizmeti ile sektöre değer kazandırıp, fark yaratan Berk İskele, sahada karşılaşılan zorlu koşulları Layher Allround® (Flanşlı) Sistem malzemeleri ile kolaylıkla çözüme kavuşturuyor.

Sahada güvenli ve hızlı kurulum sağlayan bağlantı elemanlarından birkaçı:
Bağlantı elamanları (kelepçeler) dövme çelik olup DIN EN 74-1 sertifikasına sahiptir.
 
 
Sahada birçok enstrümanın bir arada bulunması ve kompleks bir yapıya sahip olması geniş ürün yelpazesini, nitelikli çalışma iskelesini ve geniş aksesuar ihtiyacını beraberinde getirmektedir.
 
 
Layher üstün sistem teknolojisi ile her türlü donanıma ve yapıya çok kolay uyum sağlar.
 
 
Sistemin tüm parçaları korozyona karşı 60-80 µm sıcak daldırma galvaniz ile korunmaktadır!!!
 
Layher İskele ürünleri tüm komponentleriyle «Türk Standartları Enstitüsü» tarafından kabul edilmiş, «EN 12810 ve EN 12811» iskele regulasyonlarına uygunluğu DIBt (Alman Yapı İşleri Enstitüsü) tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

DIBt sertifikaları her 5 yılda bir yenilenmekte ve sertifikasyon süresince düzenli aralıklarla ürünlerin sertifikasyona uygunluğu kontrol edilmektedir. Sürekli aynı kalite ve toleransta üretim yapılması garanti altına alınmaktadır.

Her türlü iskele sorununuza çözüm için, bizimle iletişime geçin!
 
 
 
             Layher İskele Sistemleri San. ve Ltd. Şti.
İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 9. Cadde
No:20 34959 Tepeören - Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE
 
 
     

Mail almak istemiyorsanız Üyelikten Ayrıl tıklayınız.

İleti düzgün görünmüyorsa Webde görüntüle.